قوانین

 1. کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران بر این سامانه حاکم است.
 2. فروشگاه اینترنتی میوه سیب و انارتضمین می‌نماید محصولات را با کیفیت مناسب و قیمت منصفانه در اختیار مشتریان قرار دهد.
 3. جهت تامین محصولات مجالس و محصولات سفارشی تازه و سالم ، ارسال کالا ، روز بعد از ثبت سفارش مشتری انجام می‌شود.
 4. فروشگاه اینترنتی میوه سیب و انارمتعهد می گردد سفارش مشتری را با هماهنگی ایشان و در موعد مقرر تحویل مشتری نماید.
 5.  وجه محصولات سفارش داده شده به صورت آنلاین یا پس از دریافت، در محل توسط مشتری پرداخت می گردد.در صورت عدم رضایت از کیفیت محصولات ،امکان بازگشت وجه به صورت کامل وجود دارد.
 6. خدمت رسانی سایت میوه سیب و اناردر حال حاضر فقط در یزد انجام می‌پذیرد.
 7. در خرید بالای 298000 تومان ارسال رایگان انجام می پذیرد.

حریم شخصی

 1. مجموعه ما برای حریم شخصی افراد حقیقی و حقوقی احترام قائل است و بدین منظور جهت سهولت و تسریع در امر خرید، ثبت سفارش و پیگیر‌ی‌های بعدی، طبق قوانین مندرج در سایت اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند. درج شماره تماس و آدرس دقیق برای هماهنگی و ارسال کالای مشتری الزامی‌ست. در صورتی که اطلاعات مشتری اعم از شماره‌ تماس و آدرس دچار نقصان بوده و یا موارد مذکور صحت کافی نداشته باشد، سیب و انار جهت اطمینان برای ارسال سفارشات و نهایی شدن ثبت سفارش، می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی درخواست کند .حفظ و نگهداری از رمز عبور به عهده کاربر است، پس رمز کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرارندهید.

 2. ثبت و دسته‌بندی کلیه‌ی اطلاعات مندرج در سایت به‌صورت محرمانه نزد سیب و انار باقی‌ می‌ماند و موارد مذکور در اختیار هیچ سازمان و یا فردی قرار نخواهد گرفت و غیرقابل انتقال است.

 3. سیب و انار می‌تواند نقد، نظر، پیام و یا محتوای ارسال شده توسط کاربر را در صورتی که مشمول مصادیق محتوای مجرمانه و یا مغایر با اهداف و قوانین وب ‌سایت باشد ، در چارچوب مذکور و قوانین جاری ویرایش و یا حذف نماید.

 4. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سیب و انار، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سیب و انار جزئی از اموال سیب و انار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار سیب و انار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سیب و انار محفوظ می‏‌دارد.

 5. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سیب و انار و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سیب و انار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری، پیگرد قانونی دارد.

 6. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات ، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌ سایت سیب و انار و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج، نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سیب و انار محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سیب و انار، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.